Otel ekipmanları ile ilgili detaylı bilgi bulabileceğiniz muazzam bilgiye sahip blog sayfamıza hoş geldiniz.

Otel Tipi Kasa Çeşitleri Nelerdir?

Otel tipi kasa çeşitleri; otel, pansiyon, motel gibi konaklama yerlerinde, müşterilerin özel ve değerli eşyalarının güvenliği çok önemlidir. Değerli eşyalarınızın korunması için otel kasası bulunsa da, anlık lazım olacak laptop, takılar ve cüzdanların güvenliği için odanızda güvenlik sisteminin olması şarttır. Otellerde mutlaka bulunması geren ürünlerin en başında otel kasaları gelmektedir.

otel kasa fiyatları

otel tipi kasa fiyatları

 Otel Tipi Kasa Çeşitleri

Değerli ve özel eşyalarınızın güvenliğini sağlayacak otel tipi kasa modelleri bulunuyor. Duvar veya dolap içine monte edilen bu kasaları, sizden başka kimse açamıyor. Sizin belirleyeceğiniz dijital şifreyle, başkası açmaya çalıştığında, kasa kendini bloke ediyor. Böylece; pasaport, kimlik, laptop, cep telefon ve ziynet eşyalarınızın güvenliğini sağlamış olursunuz.

Firmamızda, otel tipi kasaların laptop ve standart olmak üzere iki çeşidi bulunuyor. Şimdi otel tipi kasa çeşitleri neler ve bu ürünlerin özellikleri gelin birlikte detaylıca inceleyelim. Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak, onların kişisel  eşyalarını güvende tutmaları sağlamak otellerin sağladığı ürünler sayesinde olur. Bu ürünlerin başında da otel kasaları yer almaktadır.

 

 Laptop Kasa Modeli

Her türlü mobilya içine monte edilebilirler. Laptop otel kasalar 440mmX220mmX400mm ölçülerinde olup, 11 kg ağırlığındadır. Krem ve siyah renkleri mevcuttur. Üzerinde bulunan CEU cihazı sayesinde şifre belirleyerek, açma kapama yapıyorsunuz. CE belgeli yüksek kalite üretim olan bu kasalar elektrostatik toz boya kaplıdır. 4-6 hane şifre belirleyerek kasayı açabiliyorsunuz. Dijital hafızası sayesinde yapılan son 100 hamleyi ekranda görebiliyorsunuz.

 

 Standart Kasa Modeli

Kapağa monteli dijital ekran sayesinde belirlediğiniz şifreyle açıp kapama yapabiliyorsunuz. Standart otel kasa modellerinin ölçüleri ise 300mmX220mmX360mm olup, 11 kg ağırlığına sahiptir. Avrupa standart üretimi ve CE belgesi sayesinde birçok konaklama işletmelerinin ilk tercihidir. Her mekâna monte edilebilme avantajı sağlar. Sizin veya müşterilerinizin özel eşyalarını güvenle korunmasını sağlar. Darbelere ve doğa şartlarına karşı mukavemetli olduğu için uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Bu ürünümüzün teknik özellikleri bir diğer ürünümüzle aynı yapıdadır.

 

Son olarak, diğer ürünlerimiz ya da blog yazılarımızdan haberdar olmak için ( https://www.instagram.com/lifetechminibarcom/ ) instagram sayfamızı takip edebilir. Mutlaka takip edin.

Otellerde Hayatı Kolaylaştıran Otel Ekipmanları

Otel ekipmanları : Bir otel, misafirlerini ne şekilde ağırlarsa o derece akılda kalıcı olmaktadır. Eğer oteller bu konuda yeterli teknik ekipmana sahip olur ve gerekli hassasiyeti gösterirse müşterilerinin olumlu yorumlarını almaktadır.

Teknik otel ekipmanları arasında en fazla dikkat çeken ve sıklıkla kullanılan bir ekipman çeşidi de otel tipi saç kurutma makineleri olarak bilinmektedir. Peki, saç kurutma makineleri hangi teknik özelliklere sahiptir? Otel tipi saç kurutma makineleri oldukça donanımlıdır. Başta temizlik ve düzen olmak üzere her açıdan bir otel müşterisinin işini kolaylaştıracak nitelikler taşımaktadır.

Otel Ekipmanları Saç Kurutma Makineleri

Otel Ekipmanları Saç Kurutma Makineleri

  Otel Ekipmanları En önemli Ürünü Saç Kurutma Makineleri  ve Özellikleri

Ziyaretçilerinizin yüzünü güldürecek hassasiyette üretilmiş olan otel tipi saç kurutma makineleri, duvara sabitleme mekanizmasıyla üretilmiştir. Uzayabilen kablosu mevcuttur. Banyodan çıktıktan sonra bir metre kadar rahatlıkla uzayabilen kablosu mevcuttur. İşini bitiren ziyaretçiler anında duvara takabilir. Böylece temizlik ve düzen sağlanmaktadır.

Saç kurutma makineleri en az 1000 W değerindedir. Daha sonra 1200, ISM 1200, 2300 W makineler de mevcuttur. Makine kabloları spiral kablodur. Bu sebeple uzama açısı mevcuttur. Makinelerde tetikli anahtar tutucu bulunmaktadır. Bu sebeple kolayca korum sağlar.

Mekanizmalar ısınmaya karşı aşırı duyarlılığa sahip olması sebebiyle sıradan saç kurutma makinelerinden ayrılmaktadır. ISM1200 W değerindeki makineler daha farklı niteliklere sahiptir. Bu makinelerde tıraş prizi de mevcut olduğu için daha pratik bir kullanım sunmaktadır.

 

 Otellerde Sağladığı Avantajlar

Anında dikkat çeken kalitesi ile dikkatleri üzerine çeken saç kurutma makineleri oldukça şık bir tasarım sahiptir. Bu sebeple birçok otel tarafından tercih edilmektedir. Aşırı ısınmaya dayanıklı fonksiyonel niteliğe sahip olması güvenlik riskini ortadan kaldırmaktadır. Bazı ürünlerde farklı hız ayarlarının olması, temizleme kabı ve tıraş prizi gibi etmenlerin olması avantaj sağlamaktadır.

 

 Avantajlı Fiyatlarla Erganomik Ürünler

Otellerde sıklıkla tercih edilmekte olan saç kurutma makineleri erganomik yapısıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Dikkat çekici niteliği, kalitesi ve şıklığı ile göz kamaştıran makineler her bütçeye uygun niteliğiyle de kabul görmektedir.

En uygun fiyatlarla en kaliteli saç kurutma makineleri mevcuttur. Otelinize almış olduğunuz şık tasarıma sahip olan bu ürünler müşteri memnuniyetini kazanmak adına muhteşem bir etki oluşturacaktır.  İndirimlerden ve yeni ürünlerimizden hemen bilgi almak için instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın.