Otel ekipmanları ile ilgili detaylı bilgi bulabileceğiniz muazzam bilgiye sahip blog sayfamıza hoş geldiniz.

Şıklığı Ve Kalitesi İle Göz Kamaştıran Otel Tekstili

Bir otelde en çok dikkat edilen unsurlardan biri otel tekstil ürünleridir. Konuklar her zaman ev konforunda bir ortam, temiz ve kaliteli otel tekstili ürünleri ister. Birbirinden kaliteli ve kullanışlı otel tekstil ürünleri sunan firmamız, konukların beğenisini kazanan ürünlerle tercih ediliyor.

 

 Kaliteli Otel Tekstili Ürün Grupları

Her ihtiyaca uygun sunduğumuz kaliteli otel tekstili ürünleri; el havlusu, ayak havlusu, banyo havlusu, bornoz, nevresim, yastık kılıfı, yorgan, mikrofiber, pike, çarşaf, silikon yastık, battaniye ve masa örtüsüdür. Otel, motel, hastane, pansiyon, yurt, salon ve ofisler için işletme saygınlığına uygun kalitedeki ürünlere en hesaplı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. En uygun ölçülerde üretilen ürünlerimiz, sağlıklı, uzun ömürlü ve kaliteli ürünler olarak dikkat çekmektedir.

 

 Otel Tekstil İhtiyaçlarınıza Profesyonel Çözüm

Aradığınız tüm otel tekstil ürünlerini bulacağınız firmamız, tüm ihtiyaçlarınıza tek adresten çözüm bulacağınız güvenilir bir firmadır. Ekonomik fiyat, yüksek kalite ve hızlı servisi aynı anda sunuyor, Müşteri taleplerine en etkili şekilde cevap vererek daima müşteri memnuniyeti sağlıyor. Her biri CE sertifikasına sahip ürünlerimiz, kalite ve güvenlik standartlarında olup şık ve konforludur. Tüm beklentilerinizi karşılayan ürünlerimize en hesaplı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

 Otel Tekstil Satışı

Her otel tekstil ihtiyacınızın tamamını www.otelurunleri.com.tr adresinden karşılayabileceğiniz firmamız, ürün çeşidi ve kalitesi ile sektörün lider firmasıdır. İşletmenizi otel tekstil ürünlerimizle bir adım öne çıkarabilir, müşterilerinizin gözünde otellerinize veya işletmenize ekstra değer katabilirsiniz. 2010 yılından beri sektörde hizmet sunan firmamız, şık tekstil ürünleri ile aradığınız adrestir.

Her çeşit otel tekstil çözümleri için bizimle iletişime geçebilir, kaliteli kumaş ve malzemelerden üretilen ürünlerimize en ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Kalite, şıklık ve estetiği bir arada sunuyor, her ihtiyaca uygun ölçülerdeki otel tekstili ürünlerimizle fark yaratıyoruz. Daima müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız, işletmenizin reklamını en etkili şekilde yapacağınız ürünler sunmaktadır.

 

Otel temizliği ve kalitesinde ilk etapta göze çarpan otel tekstili ürünleri için bizimle iletişime geçin. Otel odalarına kalite katacak yorgan, yastık, nevresim havlu ve daha birçok üründe aradığınız yüksek kalite standartlarını hissedeceğiniz ürünlerimiz, her zaman ilk tercihler arasında olup sağlıklı, kaliteli ve ekonomiktir. Bir diğer kategori alanımızda bulunan otel tipi minibar ürünlerimizle ilgili bilgi almak için ilgili linkten içeriğe erişebilirsiniz.

Otel Tipi Saç Kurutma Modelleri ve Özellikleri

Otel tipi saç kurutma modelleri ve özellikleri : Konaklama hizmeti veren işletmelerin banyolarında olmazsa olmaz ekipmanlardan bir tanesi de saç kurutma makineleridir. Müşterilerin banyoya girdiklerinde ilk dikkat ettikleri husus budur. İşletmenizin kalitesini gösterecek, müşteri memnuniyetini sağlayacak ürünlerimiz ile sizler için özel olarak üretiliyorlar. Otel, motel ve pansiyonların olmazsa olmazı ürünümüzü detaylı olarak sizlere tüm modelleri tanıtmak istiyoruz.

İşletmeniz için hangi ürünümüz size özel ise fiyatları ve detayları konuşmak için satış personelimizle görülebilirsiniz.

Otel Ekipmanları Saç Kurutma Makineleri

Otel Ekipmanları – İletişim İçin Telefon Numaralarımız

Saç Kurutma Modelleri

Duvara monte edilme avantajıyla yerden tasarruf sağlayan otel tipi saç kurutma makineleri 4 modeldir.

1000 W Modeli; Beyaz rengi, ergonomik yapısı ve spiral kablosuyla en küçük banyoya bile şıklık katar. Tetikli anahtar sayesinde, enerji tasarrufu sağlar. Aşırı ısınmaya dayanıklıdır. Tek kademe ısı üfler.

1200 W Modeli; 1000 wattan farkı çift kademeli olmasıdır.

ISM 1200 W Modeli; Ergonomik yapıda ve siyah renklidir. İki kademe ısı ayarı bulunuyor. Dış kabini ısınmadığı için kullanıcıya kolaylık sağlıyor. Aşırı ısınmaya karşı korunaklıdır. Duvara monte aparatında 110 / 220 V traş prizi bulunuyor.

2300 W Modeli; 2 kademe hız, 3 kademe ısı ayarı bulunuyor. Temizlenebilir hava filtresi sayesinde kullanım ömrü daha uzundur. Siyah renkli ve ergonomik saplıdır.

 

 Saç Kurutma Makinelerinin Özellikleri

1- Ürünler birinci sınıf kaliteli oldukları için, çabuk bozulma veya deforme olmazlar.

2- Duvara monte edildikleri ve spiral kablolu oldukları için konfor ve kullanım rahatlığı sağlarlar.

3- Aşırı ısınmaya karşı emniyet tedbirli oldukları için bozulma veya yanma söz konusu değildir.

4- Otel, pansiyon, güzellik merkezleri, hastaneler gibi her mekânda rahatlıkla kullanılabilirler.

5- Tetik anahtarlı oldukları için, enerji tasarrufu sağlarlar.

Kalitesi ve şıklığı ile ön planda tutulan saç kurutma makine çeşitlerimiz, otel odalarında yerini almak için sizleri bekliyor. Bütçenize uygun, hesaplı fiyatlarımız, ürünlerimizi hemen sipariş geçebilirsiniz. Otel ürünleri firmaları alanında en çok tercih edilen, firma olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu alanda kendimize güveniyoruz, sizleri kaliteyle buluşturup, satış sonrasında da garanti verdiğimizi ve de yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. İnstagram ( https://www.instagram.com/lifetechminibarcom/ ) sayfamızı takip ederek, yeni ürünlerimizden ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.

Otel Tipi Kasa Çeşitleri Nelerdir?

Otel tipi kasa çeşitleri; otel, pansiyon, motel gibi konaklama yerlerinde, müşterilerin özel ve değerli eşyalarının güvenliği çok önemlidir. Değerli eşyalarınızın korunması için otel kasası bulunsa da, anlık lazım olacak laptop, takılar ve cüzdanların güvenliği için odanızda güvenlik sisteminin olması şarttır. Otellerde mutlaka bulunması geren ürünlerin en başında otel kasaları gelmektedir.

otel kasa fiyatları

otel tipi kasa fiyatları

 Otel Tipi Kasa Çeşitleri

Değerli ve özel eşyalarınızın güvenliğini sağlayacak otel tipi kasa modelleri bulunuyor. Duvar veya dolap içine monte edilen bu kasaları, sizden başka kimse açamıyor. Sizin belirleyeceğiniz dijital şifreyle, başkası açmaya çalıştığında, kasa kendini bloke ediyor. Böylece; pasaport, kimlik, laptop, cep telefon ve ziynet eşyalarınızın güvenliğini sağlamış olursunuz.

Firmamızda, otel tipi kasaların laptop ve standart olmak üzere iki çeşidi bulunuyor. Şimdi otel tipi kasa çeşitleri neler ve bu ürünlerin özellikleri gelin birlikte detaylıca inceleyelim. Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak, onların kişisel  eşyalarını güvende tutmaları sağlamak otellerin sağladığı ürünler sayesinde olur. Bu ürünlerin başında da otel kasaları yer almaktadır.

 

 Laptop Kasa Modeli

Her türlü mobilya içine monte edilebilirler. Laptop otel kasalar 440mmX220mmX400mm ölçülerinde olup, 11 kg ağırlığındadır. Krem ve siyah renkleri mevcuttur. Üzerinde bulunan CEU cihazı sayesinde şifre belirleyerek, açma kapama yapıyorsunuz. CE belgeli yüksek kalite üretim olan bu kasalar elektrostatik toz boya kaplıdır. 4-6 hane şifre belirleyerek kasayı açabiliyorsunuz. Dijital hafızası sayesinde yapılan son 100 hamleyi ekranda görebiliyorsunuz.

 

 Standart Kasa Modeli

Kapağa monteli dijital ekran sayesinde belirlediğiniz şifreyle açıp kapama yapabiliyorsunuz. Standart otel kasa modellerinin ölçüleri ise 300mmX220mmX360mm olup, 11 kg ağırlığına sahiptir. Avrupa standart üretimi ve CE belgesi sayesinde birçok konaklama işletmelerinin ilk tercihidir. Her mekâna monte edilebilme avantajı sağlar. Sizin veya müşterilerinizin özel eşyalarını güvenle korunmasını sağlar. Darbelere ve doğa şartlarına karşı mukavemetli olduğu için uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Bu ürünümüzün teknik özellikleri bir diğer ürünümüzle aynı yapıdadır.

 

Son olarak, diğer ürünlerimiz ya da blog yazılarımızdan haberdar olmak için ( https://www.instagram.com/lifetechminibarcom/ ) instagram sayfamızı takip edebilir. Mutlaka takip edin.

Otellerde Hayatı Kolaylaştıran Otel Ekipmanları

Otel ekipmanları : Bir otel, misafirlerini ne şekilde ağırlarsa o derece akılda kalıcı olmaktadır. Eğer oteller bu konuda yeterli teknik ekipmana sahip olur ve gerekli hassasiyeti gösterirse müşterilerinin olumlu yorumlarını almaktadır.

Teknik otel ekipmanları arasında en fazla dikkat çeken ve sıklıkla kullanılan bir ekipman çeşidi de saç kurutma makineleri olarak bilinmektedir. Peki, ürün hangi teknik özelliklere sahiptir? Otel tipi saç kurutma makineleri oldukça donanımlıdır. Başta temizlik ve düzen olmak üzere her açıdan bir otel müşterisinin işini kolaylaştıracak nitelikler taşımaktadır.

Otel Ekipmanları Saç Kurutma Makineleri

Otel Ekipmanları Saç Kurutma Makineleri

  Otel Ekipmanları En önemli Ürünü Saç Kurutma Makineleri  ve Özellikleri

Ziyaretçilerinizin yüzünü güldürecek hassasiyette üretilmiş olan otel tipi saç kurutma makineleri, duvara sabitleme mekanizmasıyla üretilmiştir. Uzayabilen kablosu mevcuttur. Banyodan çıktıktan sonra bir metre kadar rahatlıkla uzayabilen kablosu mevcuttur. İşini bitiren ziyaretçiler anında duvara takabilir. Böylece temizlik ve düzen sağlanmaktadır.

Saç kurutma makineleri en az 1000 W değerindedir. Daha sonra 1200, ISM 1200, 2300 W makineler de mevcuttur. Makine kabloları spiral kablodur. Bu sebeple uzama açısı mevcuttur. Makinelerde tetikli anahtar tutucu bulunmaktadır. Bu sebeple kolayca korum sağlar.

Mekanizmalar ısınmaya karşı aşırı duyarlılığa sahip olması sebebiyle sıradan saç kurutma makinelerinden ayrılmaktadır. ISM1200 W değerindeki makineler daha farklı niteliklere sahiptir. Bu makinelerde tıraş prizi de mevcut olduğu için daha pratik bir kullanım sunmaktadır.

 

 Otellerde Sağladığı Avantajlar

Anında dikkat çeken kalitesi ile dikkatleri üzerine çeken saç kurutma makineleri oldukça şık bir tasarım sahiptir. Bu sebeple birçok otel tarafından tercih edilmektedir. Aşırı ısınmaya dayanıklı fonksiyonel niteliğe sahip olması güvenlik riskini ortadan kaldırmaktadır. Bazı ürünlerde farklı hız ayarlarının olması, temizleme kabı ve tıraş prizi gibi etmenlerin olması avantaj sağlamaktadır.

 

 Avantajlı Fiyatlarla Erganomik Ürünler

Otellerde sıklıkla tercih edilmekte olan saç kurutma makineleri erganomik yapısıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Dikkat çekici niteliği, kalitesi ve şıklığı ile göz kamaştıran makineler her bütçeye uygun niteliğiyle de kabul görmektedir.

En uygun fiyatlarla en kaliteli saç kurutma makineleri mevcuttur. Otelinize almış olduğunuz şık tasarıma sahip olan bu ürünler müşteri memnuniyetini kazanmak adına muhteşem bir etki oluşturacaktır.  İndirimlerden ve yeni ürünlerimizden hemen bilgi almak için instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın.