Otel Tipi Kasa Çeşitleri Nelerdir?

Otel tipi kasa çeşitleri; otel, pansiyon, motel gibi konaklama yerlerinde, müşterilerin özel ve değerli eşyalarının güvenliği çok önemlidir. Değerli eşyalarınızın korunması için otel kasası bulunsa da, anlık lazım olacak laptop, takılar ve cüzdanların güvenliği için odanızda güvenlik sisteminin olması şarttır. Otellerde mutlaka bulunması geren ürünlerin en başında otel kasaları gelmektedir.

otel kasa fiyatları

otel tipi kasa fiyatları

 Otel Tipi Kasa Çeşitleri

Değerli ve özel eşyalarınızın güvenliğini sağlayacak otel tipi kasa modelleri bulunuyor. Duvar veya dolap içine monte edilen bu kasaları, sizden başka kimse açamıyor. Sizin belirleyeceğiniz dijital şifreyle, başkası açmaya çalıştığında, kasa kendini bloke ediyor. Böylece; pasaport, kimlik, laptop, cep telefon ve ziynet eşyalarınızın güvenliğini sağlamış olursunuz.

Firmamızda, otel tipi kasaların laptop ve standart olmak üzere iki çeşidi bulunuyor. Şimdi otel tipi kasa çeşitleri neler ve bu ürünlerin özellikleri gelin birlikte detaylıca inceleyelim. Müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılamak, onların kişisel  eşyalarını güvende tutmaları sağlamak otellerin sağladığı ürünler sayesinde olur. Bu ürünlerin başında da otel kasaları yer almaktadır.

 

 Laptop Kasa Modeli

Her türlü mobilya içine monte edilebilirler. Laptop otel kasalar 440mmX220mmX400mm ölçülerinde olup, 11 kg ağırlığındadır. Krem ve siyah renkleri mevcuttur. Üzerinde bulunan CEU cihazı sayesinde şifre belirleyerek, açma kapama yapıyorsunuz. CE belgeli yüksek kalite üretim olan bu kasalar elektrostatik toz boya kaplıdır. 4-6 hane şifre belirleyerek kasayı açabiliyorsunuz. Dijital hafızası sayesinde yapılan son 100 hamleyi ekranda görebiliyorsunuz.

 

 Standart Kasa Modeli

Kapağa monteli dijital ekran sayesinde belirlediğiniz şifreyle açıp kapama yapabiliyorsunuz. Standart otel kasa modellerinin ölçüleri ise 300mmX220mmX360mm olup, 11 kg ağırlığına sahiptir. Avrupa standart üretimi ve CE belgesi sayesinde birçok konaklama işletmelerinin ilk tercihidir. Her mekâna monte edilebilme avantajı sağlar. Sizin veya müşterilerinizin özel eşyalarını güvenle korunmasını sağlar. Darbelere ve doğa şartlarına karşı mukavemetli olduğu için uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz. Bu ürünümüzün teknik özellikleri bir diğer ürünümüzle aynı yapıdadır.

 

Son olarak, diğer ürünlerimiz ya da blog yazılarımızdan haberdar olmak için ( https://www.instagram.com/lifetechminibarcom/ ) instagram sayfamızı takip edebilir. Mutlaka takip edin.