Life Tech Minibar Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

HAKKIMIZDA

Life Tech Minibar olarak yaklaşık 10 yıllık tecrübemizle otel, hastane, yurt, pansiyon, huzur evi, restoran, sosyal tesis vb. gibi işletmelere oda, kat ve ortak kullanım alanlarının ürün ve ekipmanlarıyla hizmet vermekteyiz.

Amacımız siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en doğru çözümü sunmak, düşük maliyetli hızlı satış politikamızla ihtiyaçlarınıza cevap vermektir. Bu amaçla firmamız hızla büyümete ve ürün yelpazesini arttırarak kendini sürekli yenilemektedir.

Firmamız bayiliğini yaptığı ve satışını gerçekleştirdiği tüm ürünler, Avrupa Birliği normlarını belirleyen CE sertifikasına sahiptir. Uluslararası kalite ve güvenlik standartlarına uyum sağlamış, en iyi servis ve yedek parça imkanı sağlayan, teknolojik yenilikleri yakından takip eden vekendini sürekli yenileyen, çevreye duyarlı üreticilerin bayiliğini yapmak temel satış politikamızdır.

Firmamızın ürünlerini tercih etmek, tüm beklentilerinizi karşılayacak yüksek kalitede ürünleri, rekabetci fiyat kalite ilişkisi ile temin edebilmek anlamına gelmektedir.
Siz değerli müşterilerimizle büyüme arzusunda olan firmamız, sizleri de bu heyecanı birlikte yaşamaya davet etmektedir.