Otel Tipi Saç Kurutma Modelleri ve Özellikleri

Otel tipi saç kurutma modelleri ve özellikleri : Konaklama hizmeti veren işletmelerin banyolarında olmazsa olmaz ekipmanlardan bir tanesi de saç kurutma makineleridir. Müşterilerin banyoya girdiklerinde ilk dikkat ettikleri husus budur. İşletmenizin kalitesini gösterecek, müşteri memnuniyetini sağlayacak ürünlerimiz ile sizler için özel olarak üretiliyorlar. Otel, motel ve pansiyonların olmazsa olmazı ürünümüzü detaylı olarak sizlere tüm modelleri tanıtmak istiyoruz.

İşletmeniz için hangi ürünümüz size özel ise fiyatları ve detayları konuşmak için satış personelimizle görülebilirsiniz.

Otel Ekipmanları Saç Kurutma Makineleri

Otel Ekipmanları – İletişim İçin Telefon Numaralarımız

Saç Kurutma Modelleri

Duvara monte edilme avantajıyla yerden tasarruf sağlayan otel tipi saç kurutma makineleri 4 modeldir.

1000 W Modeli; Beyaz rengi, ergonomik yapısı ve spiral kablosuyla en küçük banyoya bile şıklık katar. Tetikli anahtar sayesinde, enerji tasarrufu sağlar. Aşırı ısınmaya dayanıklıdır. Tek kademe ısı üfler.

1200 W Modeli; 1000 wattan farkı çift kademeli olmasıdır.

ISM 1200 W Modeli; Ergonomik yapıda ve siyah renklidir. İki kademe ısı ayarı bulunuyor. Dış kabini ısınmadığı için kullanıcıya kolaylık sağlıyor. Aşırı ısınmaya karşı korunaklıdır. Duvara monte aparatında 110 / 220 V traş prizi bulunuyor.

2300 W Modeli; 2 kademe hız, 3 kademe ısı ayarı bulunuyor. Temizlenebilir hava filtresi sayesinde kullanım ömrü daha uzundur. Siyah renkli ve ergonomik saplıdır.

 

 Saç Kurutma Makinelerinin Özellikleri

1- Ürünler birinci sınıf kaliteli oldukları için, çabuk bozulma veya deforme olmazlar.

2- Duvara monte edildikleri ve spiral kablolu oldukları için konfor ve kullanım rahatlığı sağlarlar.

3- Aşırı ısınmaya karşı emniyet tedbirli oldukları için bozulma veya yanma söz konusu değildir.

4- Otel, pansiyon, güzellik merkezleri, hastaneler gibi her mekânda rahatlıkla kullanılabilirler.

5- Tetik anahtarlı oldukları için, enerji tasarrufu sağlarlar.

Kalitesi ve şıklığı ile ön planda tutulan saç kurutma makine çeşitlerimiz, otel odalarında yerini almak için sizleri bekliyor. Bütçenize uygun, hesaplı fiyatlarımız, ürünlerimizi hemen sipariş geçebilirsiniz. Otel ürünleri firmaları alanında en çok tercih edilen, firma olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu alanda kendimize güveniyoruz, sizleri kaliteyle buluşturup, satış sonrasında da garanti verdiğimizi ve de yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz. İnstagram ( https://www.instagram.com/lifetechminibarcom/ ) sayfamızı takip ederek, yeni ürünlerimizden ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.