Otellerde Hayatı Kolaylaştıran Otel Ekipmanları

Otel ekipmanları : Bir otel, misafirlerini ne şekilde ağırlarsa o derece akılda kalıcı olmaktadır. Eğer oteller bu konuda yeterli teknik ekipmana sahip olur ve gerekli hassasiyeti gösterirse müşterilerinin olumlu yorumlarını almaktadır.

Teknik otel ekipmanları arasında en fazla dikkat çeken ve sıklıkla kullanılan bir ekipman çeşidi de saç kurutma makinesi olarak bilinmektedir. Peki, ürün hangi teknik özelliklere sahiptir? Otel tipi saç kurutma makineleri oldukça donanımlıdır. Başta temizlik ve düzen olmak üzere her açıdan bir otel müşterisinin işini kolaylaştıracak nitelikler taşımaktadır.

Otel Ekipmanları Saç Kurutma Makineleri

Otel Ekipmanları Saç Kurutma Makineleri

  Otel Ekipmanları En önemli Ürünü Saç Kurutma Makineleri  ve Özellikleri

Ziyaretçilerinizin yüzünü güldürecek hassasiyette üretilmiş olan otel fön makineleri, duvara sabitleme mekanizmasıyla üretilmiştir. Uzayabilen kablosu mevcuttur. Banyodan çıktıktan sonra bir metre kadar rahatlıkla uzayabilen kablosu mevcuttur. İşini bitiren ziyaretçiler anında duvara takabilir. Böylece temizlik ve düzen sağlanmaktadır.

Saç kurutma makineleri en az 1000 W değerindedir. Daha sonra 1200, ISM 1200, 2300 W makineler de mevcuttur. Makine kabloları spiral kablodur. Bu sebeple uzama açısı mevcuttur. Makinelerde tetikli anahtar tutucu bulunmaktadır. Bu sebeple kolayca korum sağlar.

Mekanizmalar ısınmaya karşı aşırı duyarlılığa sahip olması sebebiyle sıradan saç kurutma makinelerinden ayrılmaktadır. ISM1200 W değerindeki makineler daha farklı niteliklere sahiptir. Bu makinelerde tıraş prizi de mevcut olduğu için daha pratik bir kullanım sunmaktadır.

 

 Otellerde Sağladığı Avantajlar

Anında dikkat çeken kalitesi ile dikkatleri üzerine çeken saç kurutma makineleri oldukça şık bir tasarım sahiptir. Bu sebeple birçok otel tarafından tercih edilmektedir. Aşırı ısınmaya dayanıklı fonksiyonel niteliğe sahip olması güvenlik riskini ortadan kaldırmaktadır. Bazı ürünlerde farklı hız ayarlarının olması, temizleme kabı ve tıraş prizi gibi etmenlerin olması avantaj sağlamaktadır.

 

 Avantajlı Fiyatlarla Erganomik Ürünler

Otellerde sıklıkla tercih edilmekte olan saç kurutma makineleri erganomik yapısıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Dikkat çekici niteliği, kalitesi ve şıklığı ile göz kamaştıran makineler her bütçeye uygun niteliğiyle de kabul görmektedir.

En uygun fiyatlarla en kaliteli saç kurutma makineleri mevcuttur. Otelinize almış olduğunuz şık tasarıma sahip olan bu ürünler müşteri memnuniyetini kazanmak adına muhteşem bir etki oluşturacaktır.  İndirimlerden ve yeni ürünlerimizden hemen bilgi almak için instagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın.