Hizmet Kalitesini Artıracak Kat Arabaları

Kat arabaları otellerin en önemli ürünlerinden biridir. Bu ihtiyaçlarla ilgili bilgiler makalemizde yer verdik. Konaklama ihtiyaçlarında oteller gün geçtikçe kendilerini geliştiriyor. Bireylerin gerek iş gerek tatil gerekse de farklı amaçlardaki seyahatlerinde konaklama için oteller tercih ediliyor. Müşteri memnuniyeti hizmet kalitesi ile sağlanabilir.

Hizmet kalitesi sağlamak içinde belirli bir düzen içinde gerekli olan otel ekipmanları ile titiz çalışmalar sürdürmek önemlidir.

Hizmet kalitesi sağlayabilecek ve oteller içindeki iş düzenini planlayabilecek kat arabaları farklı özelliklerde sunulmaktadır. Ürünler dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kalitesi ve fonksiyonelliği ile otel, motel, salon ve güzellik merkezi gibi pek çok mekânda kullanılabilirler.

 

 Her İhtiyaca Göre Özel Dizayn Edilmiş Otel Kat Arabaları

Kulanım alanına ve ihtiyaçlarınıza göre farklı modeller bulunmaktadır. Standart modellerden biri tek torbalı kat arabası modelidir. Bu model 56* 143* 72 ve 56* 130* 102 ölçülerinde sunuluyor. Öne çıkan özellikleri şu şekilde sıralanabilir.

  • Sağlam bir iskelet yapısı vardır.
  • MDF lam yüzeyinin yanında elektrostatik boya ile boyanmıştır.
  • Üründe bir adet kirli torbası bulunur.
  • Kullanışlı rafları ile çalışmalarınızda pratiklik sağlar.
  • Darbe önleyici lastikleri kullanım pratikliği oluşturur.

 

 Farklı Kullanım Alanları İçin Tasarlanan Modeller

DKP profil iskelesine sahip yatık torbalı çamaşır kat arabaları 2 adet frenli ve iki adet frensiz tekerleği ile tasarlanmıştır. Bu model çamaşırhanelerde çok daha işlevsel olacaktır. Islak çamaşırların taşınabilmesi amacı ile metal gövdeli ıslak çamaşır sepeti de bulunmaktadır. 550*830* 660 cm ebatlarında olan model tekerlekleri ile kolay taşınabilir. İki torbalı kirli çamaşır arabalarında iki adet frenli ve iki adet frensiz çamaşır arabası görevlilere çalışmalarında daha faydalı olacaktır. Çamaşırları bu arabalarda gruplandırabilirler.

 

 Yüksek Kapasiteli Modeller

240 lt kapasiteli plastik çamaşır arabaları ise metal gövdesi ve plastik iç yüzeyi ile çok daha fazla çamaşırı aynı anda taşıma imkânı bulunur. Ergonomik dizaynları ile hızlı ve pratik hareket imkanı veren bu modeller hem tasarım hem de fonksiyonellik bakımından uygundur. Bunların yanında pirinç bariyer ve kordon modelleri ile de farklı alanlarda kullanarak girilmemesi gereken yerlere şık bir dekorasyon yapabilirsiniz. Kadife halat ve pirinç malzemeden üretilen model, estetik bir tasarıma sahiptir. Gerekli olan alanlarda şık dekorasyonlarınıza uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz.